Specjalista

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w OleśnieKomendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej poszukuje

Lokalizacja: opolskie, Olesno

Obszar zawodowy: Administracja publiczna / Służba cywilna

Recepcjonistka / Recepcjonista

Praca.pl Sp. z o.o.

Co oferujemy: Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin Atrakcyjne wynagrodzenie Pakiet benefitów Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w

Lokalizacja: opolskie, Opole

Obszar zawodowy: Administracja biurowa

Konsultant Telefoniczny

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Kierownik Projektu

Wymagania: Doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi, Umiejętność zarządzania zespołem, Dobra znajomość narzędzi marketingowych

Obszar zawodowy: Marketing / Reklama / PR

Tokarz

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

OFERUJEMY: zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej, możliwość spełnienia ambicji zawodowych

Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Kierownik Zespołu

Opis stanowiska: Zarządzanie zespołem podległych pracowników, Planowanie i koordynacja projektów firmy, Monitorowanie postępów, Raportowanie wyników

Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Starszy specjalista

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu

Warunki pracystanowisko pracy umieszczone na I piętrze budynku,praca administracyjno-biurowa w systemie

Lokalizacja: opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Kasjer / Kasjerka

Twoim zakresem obowiązków będzie: Profesjonalna obsługa klientów przy kasie Rozliczanie kasy na koniec zmiany